Dla firm i instytucji została przygotowana specjalna oferta szkoleniowa. Dwie formy do wyboru, gwarantują Państwu zadowolenie. Pierwsza z nich obejmuje konsultacje dla każdego pracownika z osobna – wraz z fryzjerem i stylistką podpowiadamy jak idealnie wykreować swój wizerunek – nie tylko w biurze. Drugą formą jest wykład na temat dress code i savior vivre w urzędach i firmach prywatnych.

Dla agencji reklamowych, fotografów oraz firm zajmujących się eventami, proponuję obsługę w zakresie wizażu i stylizacji. Zapewniam oprawę przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, wideoklipach, akcjach promocyjnych oraz imprezach wg. upodobań klienta. Współpracuję także ze sprawdzonymi projektantami, modelkami i fryzjerami, aby zapewnić Państwu optymalny efekt oraz oszczędność czasu przy produkcji. 

Chciałabym tu polecić osoby i firmy oraz podziękować wszystkim, z którymi miałam przyjemność współpracować. Dopiero połączone talenty tych wszystkich osób dają efekty, które mozna oglądać na mojej stronie.

Fotograficy:

Andrzej Sip: http://blog.andrzejsip.com/Bartek Wutkowski: http://www.bartlomiejwutkowski.com/
Maciej Grochala: http://maciejgrochala.selia.pl/
Krzysztof Witecki: http://witecki.pl/
Paulina Jakubiuk: http://www.polinostudio.com/
Paulina Hebda: http://paulinahebda.com/
Andrzej Brzeziński: http://www.abstudio.info/



Firmy:

CoolArtPro: http://coolartpro.pl/
Międzynarodowe Targi Gdańskie: http://www.mtgsa.pl/
Max Studio: http://www.parkreklamowy.pl/
Art Beat: http://www.artbeat.com.pl/
Euro Fashion: http://www.eurofashion.com.pl/
Salon Arttrend: http://www.arttrend.blog.pl/
Studio 4 ma TV:  www.4ma.tv

Front Side Studio : http://www.fs-studio.pl/ 
Agencja Negatywna: http://www.agencjanegatywna.com/


Projektanci:

Magdalena Arłukiewicz: http://marlu.iportfolio.pl/
Katarzyna Konieczka: http://www.kkonieczka.iportfolio.pl/

Fryzjerzy:

Alex Event: http://alexevents.pl/kontakt
Bogna Hair Desig: http://www.bogna.net
Katarzyna Zielińska: http://www.montowniafryzur.com/
Katarzyna Weyna: http://www.najss.pl/