W dzisiejszych czasach, wygląd zewnętrzny ma ogromne znaczenie w postrzeganiu drugiego człowieka. Dlatego w swojej ofercie proponuję Paniom i Panom kilka opcji, które pomogą Wam odnaleźć własny styl oraz dodadzą odwagi w kreowaniu swojej osoby. Są to także bardzo dobre pomysły na niebanalny prezent – bowiem wszystkie usługi, mogą być wykupione w formie bonów upominkowych cenowo dostosowanych do posiadanego budżetu.

 

Przede wszystkim oferuję Paniom szeroką gamę makijaży i stylizacji: dzienne, wieczorowe, studniówkowe, karnawałowe oraz kobiety dojrzałej. Czy idziecie na przebierany bal, czy też na ważne spotkanie biznesowe, a może urządzacie niesamowity wieczór Panieński lub sesję zdjęciową – posiadam wiedzę, zaplecze techniczne i umiejętności aby zorganizować nawet najbardziej wymagającą imprezę.

 

Jeśli zupełnie nie wiecie Państwo co zrobić z własnym wizerunkiem, zapraszam na metamorfozę, zakończoną sesją zdjęciową. Wraz ze sztabem fachowców zmienimy fryzurę, podpowiemy jak się ubierać, malować oraz utrwalimy wszytko na fotografiach.

 

Proponuję także analizę kolorystyczną i strukturalną twarzy. Dowiecie się jaki kształt ma Wasza twarz, jakie kolory najbardziej Wam pasują oraz dla Pań - jak się malować. Są to podstawowe informacje, które są kluczem do dobrego wyglądu i samopoczucia.
 

Jeśli macie problem z tym co modne i co będzie akurat Wam będzie pasowało, zapraszam na zakupy z personal shopper połączone z przeglądem szafy. Nie tylko zaoszczędzicie pieniądze na rzeczy, których nigdy nie założycie, ale nareszcie znikną niepotrzebne wieszaki ze starymi ubraniami – do których macie tylko sentyment.
 

Dla Pań, które chcą poznać tajniki idealnego make-up'u zapraszam na indywidualne lekcje makijażu. Pokaże Wam triki znanych makijażystów, które zaoszczędzą czasu przed lustrem, pomogę wybrać kosmetyki, nauczę krok po kroku jak wykonać prawidłowy makijaż.